Oranje Onder 19 - Oranjejeugd
Oranje Onder 19 - Oranjejeugd

De all-time statistieken van het Nederlands Elftal Oranje Onder 19 vrouwen.

De all-time statistieken Oranje jeugd, het Nederlands Elftal Oranje jeugdvoetbal. De Oranje jeugdteams bestaat uit de volgend voetbalpiramide: Onder 15, Onder 16, Onder 17, Onder 19 (Onder 18), Onder 20 en Onder 23 (Jong OranjeLeeuwinnen).

updated: 14 oktober 2026 (20.20 uur)

All-time basic

PlayerCUGPGSGO
Joëlle Smits43383333
Siri Worm3533331
Merel van Dongen3533337
Marisa Olislagers3428261
Ashleigh Weerden34312712
Janou Levels342622
Daphne van Domselaar342626
Angela Christ343030
Lynn Wilms3327206
Lotte Keukelaar33332812
Sheila van den Bulk3231263
Hanna Huizenga3230164
Lieke Martens32282418
Lisa Doorn3124193
Desiree van Lunteren312725
Sisca Folkertsma31221917
Daliyah de Klonia3130251
Kerstin Casparij3128159
Kay-Lee de Sanders3021131
Danique Ypema302216
Danae van der Vliet302222
Lize Kop301615
Renée Slegers3030303
Jeanine van Dalen302823
Kyra Koopman3018111
Kirsten van de Ven30292410
Caitlin Dijkstra2926221
Anissa Chibani292319
Ellen Jansen29272718
Noah Waterham2923204
Jeslynn Kuijpers2928199
Shanice van de Sanden2827189
Félicienne Minnaar282423
Jill Roord28282825
Femke Liefting282626
Jasmijn van Uden282118
Danique Tolhoek28281727
Jonna van de Velde2826195
Jamie Altelaar272315
Rose Ivens2720165
Quinty Sabajo2724155
Kirsten van de Westeringh27251919
Gwyneth Hendriks2715113
Nadine Noordam2722136
Nurija van Schoonhoven272011
Chasity Grant2624117
Anouk Hoogendijk2625243
Mandy van den Berg262222
Mauri van de Wetering2624146
Jennifer Vreugdenhil261917
Janneke Bijl262219
Vera ten Westeneind262422
Nayomi Buikema2616101
Vera van der Zanden2623197
Joyce Overkleeft2625243
Kayleigh van Dooren2515103
Robine Lacroix2522141
Naomi Hilhorst252286
Dominique Janssen252420
Romy Speelman251611
Emma Frijns2523162
Eva van Deursen2522144
Isa Kardinaal2524192
Ilse Kemper242420
Corine Peels241913
Inske Weiman2422152
Lucie Akkerman242017
Kealyn Thomas2423153
Aukje van Seijst2477
Simone Kets2420131
Dana Philippo24158
Lisanne Vermeulen24232010
Danique Noordman2424215
Fieke Kroese2420810
Vanity Lewerissa23201611
Kim Mourmans2321182
Bente Jansen2319114
Vita van der Linden2317153
Soraya Verhoeve2320142
Judith Westervelt2322162
Jacintha Weimar2398
Cheyenne van den Goorbergh2314112
Jill Wilmot2322205
Marjan Brouwer2323218
Lauren Delleman231815
Marloes de Boer2320184
Tessa Klein Braskamp2316111
Maureen Sanders2316122
Renée de Vries2317101
Sabine Becx2322192
Jade van Hensbergen23221810
Amber van der Heijde2323121
Laura van Leeuwen2323201
Senne van de Velde221772
Rosa van Gool2220153
Manon Melis22211913
Kika van Es2220191
Aniek Nouwen2216132
Moïsa van Koot221791
Paola van der Veen2216152
Roos van der Veen221251
Eva Oude Elberink2120106
Sharon Bruinenberg211151
Mandy Versteegt211893
Myrthe Moorrees2116101
Louise van Oosten2120132
Inessa Kaagman2121215
Suzanne de Kort21201515
Danique Kerkdijk212019
Marloes Hulshof2121212
Mirte van Koppen2120103
Linda Martens2188
Bianca van Dalum201919
Ziva Henry2019137
Stefanie van der Gragt201493
Laura Strik201482
Shary Bakker20156
Jill Baijings2017103
Anneloes Kock2018154
Ilse Witteman2020182
Roos Kwakkenbos2018165
Nadja Olthuis201312
Sophie Proost191913
Lysanne van der Wal191391
Marije Brummel191451
Maud Rutgers19129
Mandy Si Shut Hau19871
Merel Snoeck191616
Lieske Carleer1914142
Dominique Vugts1915146
Marissa Compier191614
Maud Roetgering1982
Tessel Middag191715
Netty Booms1965
Shi-jona Martina191566
Esther Timmermans-Kant191451
Fenna Kalma1815619
Nadia Coolen1814134
Lisa Bosveld18149
Juul Oudenampsen1815122
Anouk Dekker1816810
Marlous Pieëte18161310
Melissa van der Wiel1876
Roos van Eijk1853
Bo van Egmond1818146
Djoeke de Ridder181713
Dominique Bruinenberg18125
Suus Verdaasdonk181563
Kim Dolstra1813131
Liv Rademaker18139
Lisette Tromp1813113
Priscilla de Vos1717158
Suzanne Admiraal1716156
Romée Leuchter1717159
Chantal de Ridder17171211
Pleun Raaymakers1711104
Kirsten Bakker171616
Renate Jansen1717103
Laura Du Ry171515
Jette van Vlerken1712101
Lyanne Iedema171411
Vera Berends171512
Aline Weerelts1717161
Yvonne van Schijndel171614
Victoria Pelova1615158
Licia Darnoud16109
Paulina Quaye161212
Michelle Hendriks1614136
Carmen Manduapessy1615131
Noa Tissingh1622
Marieke de Boer15102
Linda Bakker151355
Christa Stuart1512101
Mariska Kogelman15971
Rebecca Doejaaren1512102
Ella Peddemors151597
Sandra Swinkels1521
Pascalle Tang151010
Pia Rijsdijk151378
Renate Verhoeven1566
Jorike Olde Loohuis141271
Veerle Buurman1414141
Tessa Oudejans1413113
Yvette van der Veen1496
Lineth Beerensteyn141173
Fleur Stoit141154
Stephanie Dijkhuizen141291
Danitsja Heiligers141241
Karin Stevens1413132
Nienke Olthof1453
Egberdien Heideman1452
Jill van den Ende1494
Jody Poldervaart141414
Loes Geurts1477
Daniëlle Maas131210
Tashira Renfurm13129
Dionne Demarteau1313131
Marit Auée131081
Dieke van Straten131041
Sabrina Wesselkamp131313
Zera Hulswit13126
Corina Dekker131171
Fenna Meijer1397
Barbara Lorsheijd1355
Elise Tak13961
Kim Everaerts13127
Tiny Hoekstra131281
Silvie van der Plas13108
Marieke Ubachs1387
Dana Foederer131181
Claire Dinkla1377
Denise van Luijn1333
Nikita Tromp1313912
Linda Reijmer131210
Esther Scheenaard131312
Eline Sol1311
Jet van der Veen131311
Nance van der Meer13951
Kirsten Koopmans12945
Sylvia Nooij12112
Sophie van Vugt12911
Kirsten van den Berg12106
Loes Maas1255
Marlou Kelleners1294
Sabine Verheul1242
Marthe Munsterman121110
Liza van der Most12118
Maud Simons1285
Tess van Bentem1296
Melissa Evers121110
Loes Smeets12991
Daniëlle Kuikstra12119
Zoë Zuidberg1212103
Lianne de Vries1212112
Lisanne Grimberg1212115
Vivianne Miedema1110107
Sylvia Smit111096
Esmee de Graaf11832
Kelly Gilissen1121
Monica Hoogendam1142
Bibi Cox1131
Annette van der Weijden1121
Chelly Drost11842
Gisele de Win111084
Jeanet van der Laan111111
Larissa Wigger1187
Eshly Bakker11869
Chelsea Kenton11941
Petra Hogewining1198
Kelsey Geraedts11431
Sanne Pluim11722
Lucy Heij116
Daphne Koster111111
Martine Weinans1111102
Jeva Walk1095
Senna Koeleman10982
Roxanne van den Berg1088
Manique de Vette1074
Vesna Veltrop1062
Manon van den Boogaard1099
Dionne van der Wal1055
Ana Nassette1065
Fenja van Dam1042
Helene Heemskerk1087
Karlijn Woons101082
Nicole Delies10641
Lucienne Reichardt1054
Samantha van Diemen101072
Sharon Kok10852
Kiki Scholten10831
Debby Bijma1053
Kelly Steen1053
Senna Brand1084
Lotte Jansen1043
Dechamaily Lont10932
Myrusha Victoria1063
Emmeke Henschen10981
Cynthia Beekhuis9991
Monique van Eslicimen-van Spijk975
Julia Kagie953
Naomi van der Linden974
Babiche Roof996
Leonne Stentler9631
Suzanne Bakker965
Donna Morwarin971
Karin Tersteeg93
Jessica Torny9874
Wieke Kaptein975
Lisanne Schaareman999
Bernou Hijlkema952
Shirley de Ridder981
Naomi Pattiwael964
Jayda Vinckers863
Monique van Veen8651
Isa van Schaik871
Sabine Kuilenburg84
Iris Stiekema874
Fleur Verkooijen866
Pleun Groot862
Liv Anne Pennock8864
Rochelity Dap8832
Quinniver Lardinois8431
Williënne ter Beek8642
Esra Neter8761
Suze Wassink875
Anne Bosveld8862
Aymee Altena8651
Rosalie Renfurm8881
Ava Bijvank885
Thea de Blaey8762
Latoya Mitchell851
Justine Brandau854
Sandra Muller755
Kim Spijker766
Merlin te Wilt73
Melissa Kwakman722
Sylvia van der Geest731
Brenda Badenhop721
Tiffany Loeven766
Cindy Burger7772
Maureen van Drogen752
Ilona Stouthamer772
Nikée Diana van Dijk7732
Brenda Bottema777
Lisan Alkemade744
Lena Mahieu753
Marthe van Erk742
Kyra Scheggetman741
Lara Hehanusa777
Joni Paliama772
Febe Copier611
Moon Pondes611
Kim Akkermans6
Ranneke Derks655
Maud Thomassen621
Jolijn Heuvels644
Gwendoline Hessels631
Regina van Eijk622
Hannah van Malenstein666
Joniek Bonnes6
Eline Koster6422
Lobke Loonen6311
Maureen Hamers641
Daniëlle van de Donk6661
Lina Touzani6611
Mijke Roelfsema622
Natasja van Ingen-Heerkens654
Danique van Ginkel642
Britt Kosman652
Monique Touw664
Monique Holten62
Malenthe Lugtmeier5
Esmee Brugts5544
Sterre Kroezen541
Jody Villan542
Charlotte Hulst5532
Mila Wegerif554
Anne Gelevert5522
Marieke Hunting553
Kee Hubert51
Daisy Beek51
Annelies Tump-Zondag5321
Annika Pluymen532
Lisan Goudena555
Jantine Slootweg543
Martine van Pelt533
Lakeesha Eijken551
Suus van der Weide5
Lonneke Robben-van der Wegen542
Nicole Panis5
Maxime Snellenberg5543
Ilham Abali553
Nathalie van den Heuvel543
Floortje Bol553
Cherise Schelts532
Kim van Velzen5314
Suze van Kleef531
Marjon Ipema421
Kelly Zeeman421
Gila Kruijsen42
Laura Gräper422
Nathalie Mulders41
Nadine Fritschy41
Elze Huls4432
Sabrine Ellouzi41
Ilse van der Zanden4211
Lindsey Keizerweerd4211
Kiki Horvath411
Lizzy van Putten4321
Maayke Heuver4431
Tula de Wit411
Colette van Aalst432
Ellen van der Hulst42
Patty Prickaerts421
Charissa Burgwal42
Yvonne Veldhuizen4
Janine Luttikhuis42
Shirley Smith4432
Gilanne Louwaars444
Pauline van Koningsveld411
Lotus Meekelenkamp43
Emma van der Vorst32
Josien Jansen331
Kitty Susan311
Bodil van den Heuvel31
Jip van Haaster311
Daphne Nierop3
Floor Egberts3
Maartje Looijen321
Desiree Post-van Zoghel321
Shanel Smid3
Annemieke Kiesel-Griffioen3331
Janneke Verheijen31
Kim van der Werff321
Madieke Zaad31
Yentl Abbing311
Laurien Caspers3
Robbin Huisman311
Dayna Schra31
Jackie Groenen311
Deborah Mus3321
Elisa van Dijk3333
Marelle Worm32
Vera Sweers322
Sophie Cobussen3
Pauline Boon311
Alied Schuiringa31
Michelle Vrieling311
Hester Algra321
Wendy Mulder32
Jeslin Niens32
Xanne Kip32
Hieke Zijlstra333
Kimberley Vermey3331
Chavelli Stolk33
Sophie van Hunnik331
Ilona Frijters3
Joline Amani322
Nina Nijstad332
Romy Dalebout3
Marjolein Peeters33
Tess Tiebie3211
Tess Doeschot3
Jorien van der Pool31
Noortje Sjoerdsma333
Agnita Nouwen3
Marleen Ekkelkamp3
Judith Frijlink3311
Otylia el Belati321
Michelle van der Laan3
Marlou Jacobs311
Jo-An Huisraad31
Isa Colin2
Saskia Drommel222
Mayke Lindner22
Maudy Stoop2
Ilayah Dostmohamed22
Maren Groothoff211
Puck Byrman222
Maxime Hoogeveen221
Senna Oosterhof21
Tatum Haverhoek221
Frea Hoekstra22
Rkia Mazrouaï221
Christine Hazendonk2
Benthe Schippers211
Renee de Jongh222
Bente Vermeer211
Lieve-lot Burgers221
Jet Snoek21
Atty Eelkema22
Nikki Ridder211
Jacky Goris2
Pia Haitsma2
Jade Otterman222
Floor Heijne221
Jette Wiefferink21
Charmeye Kok-Kroone21
Lesley te Winkel2
Abigayle van Lint211
Jill Diekman2211
Natalie van Ee22
Daniëlle de Jong21
Milicia Keijzer211
Amy de Visser22
Fiene Bussman211
Mariska Schrover1
Romy Scherpenzeel1
Anoeska Huijbrechts111
Bonnie Smit11
Suzanna Kuit1
Jacoba Burggraaf111
Sandra van Wijhe-Faase1
Maartje Joosten1
Maresa Simons1
Marlou Peeters1
Tess van der Vliet1
Manon Bakx1
Sari van Veenendaal1
Zoï van de Ven11
Maud Asbroek1
Leyla Bagci1
Laura Geurts1
Lydia de Vos111
Michelle Playfair11
Renee van Asten1
Anne Garretsen111
Sanne Schoenmakers1
Maran van Erp1
Pien de Beer111

All-time special goals

PlayerBRHTHLGLDHTHLTDHL
Joëlle Smits721
Danique Tolhoek421
Lieke Martens31
Pia Rijsdijk3
Sisca Folkertsma211
Lisanne Vermeulen2
Fenna Kalma221
Quinty Sabajo2
Vanity Lewerissa21
Esmee Brugts2
Jill Roord212
Victoria Pelova2
Shanice van de Sanden2
Lotte Keukelaar2
Bo van Egmond2
Marlous Pieëte21
Anouk Dekker21
Fieke Kroese1
Kim Mourmans1
Dominique Vugts1
Naomi Hilhorst1
Jessica Torny1
Michelle Hendriks1
Eshly Bakker11
Merel van Dongen1
Chantal de Ridder12
Maxime Snellenberg1
Jill Wilmot1
Mauri van de Wetering1
Jade van Hensbergen11
Martine Weinans1
Eva Oude Elberink1
Stefanie van der Gragt1
Ella Peddemors1
Marloes Hulshof1
Pleun Raaymakers1
Manon Melis11
Bente Jansen1
Mandy Versteegt1
Roos Kwakkenbos1
Lynn Wilms1
Romée Leuchter11
Vera van der Zanden1
Jeslynn Kuijpers11
Vivianne Miedema11
Gisele de Win1
Ashleigh Weerden11
Renate Jansen1
Williënne ter Beek1
Suzanne de Kort121
Lineth Beerensteyn1
Elze Huls1
Linda Bakker1
Eline Koster1
Senna Koeleman1
Dechamaily Lont1
Lianne de Vries1
Charlotte Hulst1
Kirsten van de Westeringh11
Suzanne Admiraal1
Kirsten van de Ven11
Nikita Tromp11
Kirsten Koopmans11
Lisanne Grimberg1
Lisa Doorn1
Elisa van Dijk1
Nadine Noordam1
Kerstin Casparij1
Sylvia Smit1
Fleur Stoit1
Priscilla de Vos2
Ellen Jansen31
Kim van Velzen1

All-time goal types

PlayerGWGOPGEQPKG
Kirsten van de Westeringh331
Sisca Folkertsma2
Marjan Brouwer2
Anouk Dekker2
Inessa Kaagman21
Jill Roord2232
Chasity Grant11
Cindy Burger11
Nadia Coolen1
Danique Noordman13
Lisanne Grimberg1
Dominique Vugts1
Mirte van Koppen1
Elise Tak1
Rebecca Doejaaren1
Esmee de Graaf1
Vivianne Miedema12
Fenna Kalma1411
Lotte Keukelaar122
Aline Weerelts1
Marloes de Boer1
Isa Kardinaal11
Monique van Veen1
Jill Baijings11
Nikita Tromp1111
Zoë Zuidberg11
Renate Jansen1
Ashleigh Weerden1
Vera van der Zanden1
Latoya Mitchell1
Daniëlle van de Donk1
Linda Bakker1
Lineth Beerensteyn1
Danique Tolhoek522
Dechamaily Lont1
Shi-jona Martina1
Suus Verdaasdonk1
Elisa van Dijk1
Ella Peddemors3
Esmee Brugts1
Esther Timmermans-Kant1
Fieke Kroese221
Fleur Stoit1
Romée Leuchter1
Gwyneth Hendriks1
Samantha van Diemen2
Hanna Huizenga21
Ilse Witteman1
Bo van Egmond21
Jade van Hensbergen312
Lynn Wilms41
Maxime Snellenberg1
Joëlle Smits432
Merel van Dongen1
Jonna van de Velde1
Moïsa van Koot1
Naomi Hilhorst1
Juul Oudenampsen1
Karlijn Woons2
Kerstin Casparij2
Pia Rijsdijk1
Kiki Scholten1
Rochelity Dap1
Rosa van Gool1
Rose Ivens3
Kyra Koopman1
Senna Koeleman1
Senne van de Velde1
Shanice van de Sanden1
Soraya Verhoeve1
Lieske Carleer1
Tess Tiebie1
Victoria Pelova1
Ziva Henry21
Liv Anne Pennock1

All-time cards

PlayerYCRC
Anouk Hoogendijk4
Danique Ypema4
Jamie Altelaar4
Joyce Overkleeft4
Kay-Lee de Sanders4
Kirsten van de Ven4
Marisa Olislagers4
Merel van Dongen4
Priscilla de Vos4
Renée Slegers4
Daniëlle Kuikstra3
Janneke Bijl3
Marloes de Boer3
Maureen Sanders3
Michelle Hendriks3
Nurija van Schoonhoven3
Renée de Vries3
Vanity Lewerissa3
Veerle Buurman3
Vera van der Zanden3
Anne Bosveld2
Ashleigh Weerden2
Chelly Drost2
Daliyah de Klonia2
Dominique Janssen2
Dominique Vugts2
Ellen Jansen2
Eva Oude Elberink2
Félicienne Minnaar21
Ilse Witteman2
Inske Weiman2
Janou Levels2
Jill Roord2
Kim Dolstra2
Lara Hehanusa2
Laura van Leeuwen2
Lisanne Vermeulen2
Lotte Keukelaar2
Louise van Oosten2
Mandy van den Berg2
Manon van den Boogaard2
Marloes Hulshof2
Mauri van de Wetering2
Mirte van Koppen2
Naomi Hilhorst2
Paola van der Veen2
Quinty Sabajo2
Robine Lacroix2
Romée Leuchter2
Roos Kwakkenbos2
Sabine Becx2
Siri Worm2
Vera ten Westeneind2
Ana Nassette1
Anissa Chibani1
Anouk Dekker1
Ava Bijvank1
Caitlin Dijkstra1
Chantal de Ridder1
Christa Stuart1
Corine Peels1
Danae van der Vliet1
Danique Kerkdijk1
Danique Noordman1
Daphne van Domselaar1
Debby Bijma1
Deborah Mus1
Dechamaily Lont1
Dionne Demarteau1
Elisa van Dijk1
Elise Tak1
Ella Peddemors1
Emma Frijns1
Esmee de Graaf1
Esra Neter1
Esther Scheenaard1
Eva van Deursen1
Femke Liefting1
Fieke Kroese1
Fleur Verkooijen1
Hannah van Malenstein1
Ilse Kemper1
Inessa Kaagman1
Isa Kardinaal1
Jasmijn van Uden1
Jeanine van Dalen1
Jeslynn Kuijpers1
Jet van der Veen1
Jette van Vlerken1
Jill Wilmot1
Jody Poldervaart1
Jolijn Heuvels1
Joni Paliama1
Jonna van de Velde1
Kayleigh van Dooren1
Kerstin Casparij1
Kiki Scholten1
Kim Mourmans1
Kimberley Vermey1
Kirsten van de Westeringh1
Kyra Koopman1
Kyra Scheggetman1
Larissa Wigger1
Laura Gräper1
Leonne Stentler1
Lianne de Vries1
Lieke Martens1
Linda Martens1
Lisa Bosveld1
Lisa Doorn1
Lize Kop1
Lucie Akkerman1
Lyanne Iedema1
Lynn Wilms1
Lysanne van der Wal1
Marissa Compier1
Marjan Brouwer1
Martine Weinans1
Maxime Snellenberg1
Melissa Evers1
Myrthe Moorrees1
Myrusha Victoria1
Nikita Tromp1
Noah Waterham1
Pascalle Tang1
Pauline Boon1
Ranneke Derks1
Rebecca Doejaaren1
Romy Speelman1
Roos van der Veen1
Rosa van Gool1
Rose Ivens1
Sabine Verheul1
Sandra Swinkels1
Senna Koeleman1
Shanice van de Sanden1
Sharon Bruinenberg1
Shirley de Ridder1
Sisca Folkertsma1
Sophie van Vugt1
Soraya Verhoeve1
Stefanie van der Gragt1
Suzanne Bakker1
Sylvia van der Geest1
Tashira Renfurm1
Tess van Bentem1
Tessa Klein Braskamp1
Tessa Oudejans1
Vera Berends1
Vita van der Linden1
Angela Christ1
Loes Smeets1
Sandra Muller1

All-time opponents

OpponentsGP
Frankrijk20
Spanje20
België20
Engeland20
Italië17
Noorwegen17
Duitsland16
Ierland15
Denemarken14
Zweden13
Schotland12
Verenigde Staten11
Zwitserland11
Finland9
Tsjechië6
Oostenrijk6
Roemenië6
Polen6
Slovenië5
Litouwen4
IJsland4
Oekraïne4
Rusland4
Hongarije4
Servië4
Bulgarije4
Wit-Rusland4
Portugal4
Faeröer eilanden4
China4
Slowakije4
Bosnië & Herzegovina3
Turkije3
Moldavië3
Kroatië3
Griekenland3
Macedonië3
Mexico3
Letland2
Cyprus2
Israël2
Wales2
Australië2
Japan1
Malta1
Noord-Ierland1
Montenegro1
Albanië1
Jordanië1
Estland1
Zuid-Afrika1
Grand Total331

Statistieken & Records

🎯 Goals per wedstrijd

  • 6 goals: Fenna Kalma (tegen Estland), Nikita Tromp (tegen Montenegro)
  • 5 goals: Manon Melis & Kirsten van de Ven (tegen Macedonië), Danique Tolhoek (tegen Faeröer)
  • 4 goals: Jill Roord (2x), Suzanne de Kort, Ellen Jansen, Lieke Martens, Eshly Bakker, Kim van Velzen, Sisca Folkertsma, Joëlle Smits, Romée Leuchter
  • 3 goals (4x): Ellen Jansen & Fenna Kalma
  • 2 goals (7x): Joëlle Smits

🧪 Oefeninterlands

  • Meeste wedstrijden: Joëlle Smits (18)
  • Meeste goals: Joëlle Smits (15)

🛣️ Kwalificaties

  • Meeste ‘Round 1’-wedstrijden: Joyce Overkleeft (12)
  • Meeste ‘Round 1’-goals: Ellen Jansen (12)
  • Meeste ‘Round 2’-wedstrijden: Sheila van den Bulk, Femke Liefting, Renée Slegers, Angela Christ & Siri Worm (9)
  • Meeste ‘Round 2’-goals: Sisca Folkertsma (8)

🌍 Eindtoernooien

  • Meeste eindrondewedstrijden: Lotte Keukelaar, Jill Roord, Daliyah de Klonia & Danique Tolhoek (9)
  • Toernooi-topscorer: Vivianne Miedema (2014, 6 goals)
  • Player of the Tournament: Vivianne Miedema (2014)
  • Team of the Tournament: Vita van der Linden (2016), Ashleigh Weerden (2016), Michelle Hendriks (2016), Jill Roord (2016), Lize Kop (2017, GK), Vitoria Pelova (2017), Marisa Olislagers (2018), Romée Leuchter (2019), Lotte Keukelaar (2023), Karlijn Woons (2024), Jade van Hensbergen (2024), Lotte Keukelaar (2024), Liv Rademaker (2025)
  • Mede topscorer: Lieke Martens (2010, 4 goals), Lynn Wilms (2018, 2 goals)
  • Supersub: Fenna Kalma (6 goals in 9 invalbeurten)
  • Achtereenvolgende goals op eindtoernooi: Karlijn Woons (EK 2024 – vs Ierland & Frankrijk)

🟨 Bijzondere mijlpalen

  • Clean sheet: 149
  • Own Goals: Merel van Dongen (2) en Domnique Janssen (2)
  • 1e gele kaart: Martine Weinans
  • 25e: Kirsten van de Ven
  • 50e: Jolijn Heuvels
  • 75e: Larissa Wigger
  • 100e: Paola van der Veen
  • 125e: Kim Mourmans
  • 150e: Nurija van Schoonhoven
  • 175e: Marisa Olislagers
  • 200e Daliyah de Klonia
  • 225e Anissa Chibani

  • 🥇 Europees kampioen: 2014
  • 🥈 EK-finalist: 2014
  • 🏅 EK-halve finalist: 2010, 2016, 2017, 2019, 2023, 2024
  • EK groepsfase: 2003, 2006, 2011, 2018, 2024
  • EK niet gespeeld: 2020, 2021 (COVID-19)
  • EK niet gekwalificeerd: 2002, 2004, 2005, 2007, 2008, 2009, 2012, 2013, 2015, 2022

🌎 Wereldkampioenschap (U20WWC)

  • 2018 (Frankrijk): Kwartfinale
  • 2022 (Costa Rica/Panama): 4e plaats
  • 2020: Niet gespeeld vanwege COVID-19
  • Niet geplaatst: 2002, 2004, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016

Palmares

  • 🥇 Europees kampioen: 2014
  • 🥈 EK-finalist: 2014
  • 🏅 EK-halve finalist: 2010, 2016, 2017, 2019, 2023, 2024
  • EK groepsfase: 2003, 2006, 2011, 2018, 2024, 2025
  • EK niet gespeeld: 2020, 2021 (COVID-19)
  • EK niet gekwalificeerd: 2002, 2004, 2005, 2007, 2008, 2009, 2012, 2013, 2015, 2022, 2026

Bekijk ook andere Oranje jeugdteams:

EUROPEES KAMPIOEN 2014

link